Sužinok viską apie partnerį iš bučinio

 Sužinok viską apie partnerį iš bučinio

Autorius: Neurotic

Bučiuojasi užmerktomis akimis


Vienareikšmiškai galima sakyti, kad šis žmogus džiaugiasi tuo, ką gavo. Arba atvirkščiai – jūsų išvaizda nėra tokia patraukli, ir jis bijo atsimerkti, kad visko nesugadintų. Mažiau tikėtina, kad žmogus yra tiesiog romantiškas. Užmerktos akys taip pat suteikia galimybę įsivaizduoti, kad jis bučiuojasi su kažkuo kitu, o ne su jumis.

Bučiuojasi atmerktomis akimis

Besibučiuojantis atmerktomis akimis žmogus greičiausiai yra per daug atsargus ir paranojiškas. Jis niekada negali atsipalaiduoti ir visada susitaiko su bet tokia realybe. Jeigu jus toks bučiavimosi tipas glumina, tiesiog paprašykite partnerio vieną akį užmerkti, o kitą nukreipti į lubas.

Staigus pagreitėjimas

Jeigu žmogus besibučiuodamas staiga ima skubėti, vadinasi, jis nėra tikras dėl jūsų jausmų. Iš kitos pusės, tai gali būti būdas priversti jus kalbėti šiek tiek mažiau. Jeigu esate šnekus arba knarkiate, toks partneris tikrai ne jums.

Švelniai glamonėja

Tai savimi pasitikintis ir gerai kitus jaučiantis žmogus, kuriam nereikia nei ašarų, nei pastangų, kad įrodytų savo jausmus. Dažniausiai jis žino, kad po tokių glamonių gaus tai, ko tikisi.

Bučiuojasi sučiauptomis lūpomis

Besibučiuojantis sučiauptomis lūpomis žmogus greičiausiai turi trapius dantis ir labai bijo juos nuryti. Tikslesnė priežastis – fizinio kontakto baimė. Jeigu tokio tipo žmogus ir praveria burną, tai dažniausiai ne laiku ir ne vietoje.

Seiliotas bučinys

Gali būti, kad šis žmogus serga pasiutlige arba nejaučia jokių stabdžių. Jeigu jums visada džiūsta burna, tai tokio partnerio nereikėtų atsisakyti, nes jis atstoja geriamo vandens šaltinį.

Panašus:


1 2 3
Buvęs     Sekantis

© Copyright 2008-2012 www.lpi.lt


SEO paslaugos, Tinklapių optimizavimas, Svetainių kūrimas, SEO
www.InternetSolutions.lt
Kontekstinės Reklamos Tinklas, Reklama už paspaudimus
www.STARADS.lt

RSS FEED, RSS, POST RSS FEED,
www.postrss.com
SERP Checker, Keyword Rank Checker, SERP,
www.serpranks.com