10 Sekso įstatymų

 10 Sekso įstatymų

Autorius: Neurotic

1. Niekada neklasifikuokite patiriamų orgazmų į “klitorinį”, “tarp krūtų” ar “sumaišyto tipo”. Pasitenkinimas – tai ne mokslas apie parazitus. Galvokite daugiau apie partnerį, o ne apie tai, kuri kūno dalis dabar juda.

2. Lovoje nesigirkite žygiais ir pergalėmis meilės fronte. Nepasakokite apie buvusius partnerius. Galvokite tik apie tai, ką dabar darote. Lova – ne prisiminimų vakarui skirta vieta. Tai tikrai paveiks jūsų santykius tik į blogąją pusę.

3. Ne – rutinai. Jei į klausimą: “kaip šį kartą?”, partneris atsakys: “kaip visada”, nieko nelaukdami pradėkite skambinti pavojaus varpais. Ieškokite bet kokių būdų atnaujinti ir atgaivinti intymius santykius. Beje, susimąstyti apie tai reikėtų iki tol, kol jūsų seksualinio pobūdžio šventės nevirto kasdienybe.

4. Netinginiaukite lovoje, nes dauguma vyrų mėgsta aktyvias partneres, kurios jautriai reaguoja į kiekvieną jo veiksmą. Tą patį galima būtų pasakyti ir apie moteris.

5. Negrįžkite pas buvusius meilužius. Jei jau vieną kartą išsiskyrėte, vadinasi, turėjote tam svarių priežasčių. Net jei jūs vis dar mylite, prisiminkite – į tą pačią upę du kartus neįbrisi.

6. Negerkite daugiau nei 1-2 taures vyno prieš pasimatymą, net jei alkoholis teigiamai veikia jūsų libido ir padeda atsipalaiduoti. Pernelyg užsitęsęs pokalbis prie butelio vyno gali vyrui sukelti erekcijos problemų, o moterims vaginos sausumą. Be to, jūs galite nebekontroliuoti savo elgesio, o tai – pavojinga.

7. Nelyginkite savęs su modeliais, kurios reklamuoja apatinį trikotažą. Nesistenkite būti panašios į jas. Jūs galite būti pakankamai seksualios savo formomis, kurios gal ir tolokai nuo standartų, tačiau jus puošia stilingi drabužiai arba žavinga šypsena ir pasitikėjimas savimi.

8. Niekada nelįskite po dušu prieš pat meilės aktą. Tuo reikėtų pasirūpinti kiek anksčiau. Geriau iš karto pulkite į partnerio glėbį. Nes prieš pat santykius maudymasis po dušu gali sukelti tik uždegimą. Vanduo gana dažnai pažeidžia “trapų cheminį balansą”, esantį vaginoje.

9. Nemėginkite pakartoti pozų, kurias pamatėte “Kama Sutros” vadovėlyje. Jei jūs neįsitikinę dėl savo itin didelio lankstumo. Priešingu atveju, vietoj geidžiamos pozos, galite atsidurti nepavydėtinoje situacijoje.

10. Neklausykite tų, kurie laiko jus nepakankamai seksualiais. Jums rekomenduoja padidinti krūtis ar penį? Atsakymas į kritiką – kritikuokite oponentą, o dar geriau – nekreipkite dėmesio į jo priekabius.


Panašus:


© Copyright 2008-2012 www.lpi.lt


SEO paslaugos, Tinklapių optimizavimas, Svetainių kūrimas, SEO
www.InternetSolutions.lt
Kontekstinės Reklamos Tinklas, Reklama už paspaudimus
www.STARADS.lt

RSS FEED, RSS, POST RSS FEED,
www.postrss.com
SERP Checker, Keyword Rank Checker, SERP,
www.serpranks.com