Horoskopai

 Horoskopai

Autorius: Neurotic

Avinas (03 21–04 21). Reikalai pajudės reikiama linkme, jei būsite atkaklūs, ryžtingi ir kantrūs. Tinka susitikti su veiklai svarbiais žmonėmis, išdėstyti savo ketinimus, pasiūlyti bendradarbiavimą. Jei jums tikrai ko nors reikia – kovokite už tai šiandien, neatidėdami to kitoms dienoms.

Jautis (04 21–05 21). Galite pasikliauti šiandien gautais pažadais – jie bus įvykdyti. Tiesa, būkite atsargūs tvarkydami piniginius, turto reikalus – galite pervertinti savo galimybes.

Dvyniai (05 21–06 22). Rizikuoti galima, bet nepasiduokite azartui, mokėkite laiku sustoti, persiorientuoti. Tai jūsų sėkmės ir pergalės metas.

Vėžys (06 22–07 22). Svarbių reikalų tvarkymą atidėkite ketvirtadieniui. Netinkamas metas priimti atsakingus sprendimus, pasirašyti lemtingus dokumentus. Niekur neskubėkite, nieko jėga nesiekite. Neleiskite sau nuliūsti – būsite linkę krimstis dėl kiekvienos nesėkmės.

Liūtas (07 22–08 23). Įvykiai gali pakrypti nenumatyta linkme, tačiau viskas į gera. Puikus metas pristatyti savo projektus vadovybei, užsakovams. Būtinai susitikite su draugais – jie sustiprins pasitikėjimą savimi.

Mergelė (08 23–09 23). Neturėkite išankstinės nuomonės, nepasikliaukite intuicija – akivaizdūs faktai įtikins, kad viskas truputį kitaip. Tinka tvarkyti darbo reikalus, tiesa, gautų naujų pasiūlymų neskubėkite priimti.

Svarstyklės (09 23–10 23). Mokėkite tinkamai pasinaudoti palankiomis aplinkybėmis. Ne viskas eisis taip, kaip planavote, tačiau ir tai bus naudinga. Būkite atsargesni kelionėse, taip pat bendraudami su užsieniečiais.

Skorpionas (10 23–11 23). Palanku spręsti susikaupusias skolų, mokesčių problemas. Galima ir rizikuoti – nebijokite jokių pavojų, jums tikrai pasiseks.

Šaulys (11 23–12 22). Mokėkite laukti (iki gimtadienio neverta skubinti įvykių), labiau pasikliaukite partneriais. Bendraudami su antrąja puse siekite dažniau patylėti, nusileisti.

Ožiaragis (12 22–01 21). Būsite itin darbingi, palanku spręsti tarnybinius klausimus. Naujus pasiūlymus dėl veiklos galima priimti tik su tam tikromis išlygomis.

Vandenis (01 21–02 20). Šiandien labiau pasikliaukite įkvėpimu ir savo patirtimi – nemažai pasieksite. Būkite švelnesni bendraudami su vaikais – pajutę griežtumą, agresiją jie gali užsisklęsti ilgam.

Žuvys (02 20–03 21). Esate stiprūs ir pasiruošę atlaikyti bet kokį išbandymą. Vis dėlto nei šiandien, nei rytoj geriau netvarkyti svarbių reikalų – tai gali pabloginti padėtį. Neskubinkite įvykių – atidėkite problemų sprendimą iki ketvirtadienio.

Panašus:


© Copyright 2008-2012 www.lpi.lt


SEO paslaugos, Tinklapių optimizavimas, Svetainių kūrimas, SEO
www.InternetSolutions.lt
Kontekstinės Reklamos Tinklas, Reklama už paspaudimus
www.STARADS.lt

RSS FEED, RSS, POST RSS FEED,
www.postrss.com
SERP Checker, Keyword Rank Checker, SERP,
www.serpranks.com