Horoskopai

 Horoskopai

Autorius: Neurotic

Jautis (04 21–05 21). Ne laikas dideliems užmojams, demonstruoti ambicijas. Tenkinkitės tuo, ką pasiekėte. Susirūpinkite santykiais namuose, šeimos problemomis – galimas maištas. Susimąstykite, kaip į tai reaguojate. Netvirtinkite svarbių dokumentų.

Dvyniai (05 21–06 22). Nebūkite atlapaširdžiai ir patiklūs tvarkydami finansinius reikalus. Nors šiandien svarbu turėti savo nuomonę, jums stigs įžvalgumo, atsargumo, tad dėl svarbių reikalų tarkitės su artimaisiais, specialistais.

Vėžys (06 22–07 22). Jausitės geriau nei savaitės pradžioje – imkitės to, kas anksčiau nepavyko ar buvo atidėta. Jums pavyks reikalus sutvarkyti gana greitai, tik būkite kiek lankstesni, dažniau tikrinkite išgirstą informaciją.

Liūtas (07 22–08 23). Senos problemos gali atsinaujinti ir tapti kliūtimi įgyvendinant planus. Netiks imtis atsakingų darbų, nepalankus metas ir svarbiems susitikimams bei susitarimams, vertėtų iki penktadienio atidėti atsakingus klausimus.

Mergelė (08 23–09 23). Dalykiniams reikalams tvarkyti keblokas metas, tad neskubėksite. Gali atsiskleisti sena apgaulė, dėl kurios ryšitės nutraukti santykius su draugu ar asmeniu, kurio nebemylite.

Svarstyklės (09 23–10 23). Teks labai susitelkti – per išsiblaškymą gresia klaidos, nuostoliai. Patartina imtis tik neatidėliotinų reikalų. Netinka vykti į komandiruotes, tvarkyti reikalų, susijusių su kelione, užsieniečiais ar kraustymusi į kitą gyvenamąją vietą.

Skorpionas (10 23–11 23). Gali atsiverti svarbi tiesa, galite suprasti, kas nuo jūsų buvo slepiama, bet nepraraskite savitvardos, ieškokite protingų kompromisų. Nieko nedarykite piktuoju ir per jėgą, nepažeidinėkite įstatymų.

Šaulys (11 23–12 22). Būtina tvardytis, atsisakyti smulkmeniškumo, kitaip galite susipykti ir su kolega, ir su artimaisiais. Pasisaugokite apgaulių per užsieniečius.

Ožiaragis (12 22–01 21). Nemanykite, kad viskas veltui, kad jūsų nesupranta, nevertina. Dabar svarbu patiems parodyti daugiau dėmesio artimiesiems, sutuoktiniui ir kolegoms, dalykiniams partneriams.

Vandenis (01 21–02 20). Verta sisteminti nuveiktus darbus, gautą informaciją, ieškant savo veiklos trūkumų ir būdų juos taisyti. Šiomis dienomis išryškės nepatikimi partneriai ir tikrieji priešai – iš jų laukite smūgio.

Žuvys (02 20–03 21). Avantiūros turi būti gerai apgalvotos – tai nestabilus metas. Galimi rūpesčiai dėl vaikų elgesio, mokymosi. Tiesa, šiuo metujie nebus imlūs jūsų pamokymams, tad nėra prasmės mėginti auklėti ir dėl to su jais pyktis.

Panašus:


© Copyright 2008-2012 www.lpi.lt


SEO paslaugos, Tinklapių optimizavimas, Svetainių kūrimas, SEO
www.InternetSolutions.lt
Kontekstinės Reklamos Tinklas, Reklama už paspaudimus
www.STARADS.lt

RSS FEED, RSS, POST RSS FEED,
www.postrss.com
SERP Checker, Keyword Rank Checker, SERP,
www.serpranks.com