Horoskopai

 Horoskopai

Autorius: Neurotic

Avinas (03 21–04 21). Būkite atidūs, kad kas nors nepiktnaudžiautų jūsų prisirišimu prie artimųjų, kad nepapultumėte į žalingą finansinę ar emocinę priklausomybę. Nepalanku tvarkyti reikalus, susijusius su nekilnojamuoju turtu, gyvenamąja vieta.

Jautis (04 21–05 21). Nesileiskite, kad jus išprovokuotų ginčytis, konfliktuoti – jūsų reakcija gali būti neadekvati. Mokėkite įvertinti draugo patarimus, pastabas, nepykite ant artimųjų už kritiką.

Dvyniai (05 21–06 22). Bjaurokas laikas, kai viltis lydi praradimai. Pasistenkite blaiviau vertinti savo galimybes. Svarbų reikalą derėtų atidėti.

Vėžys (06 22–07 22). Tikri draugai padės jums ir jūsų šeimai, o tie, kurie jais dedasi, tiesiog gražiai šnekės. Jei dėl kokio nors asmens šiandien susipyksite su artimaisiais, šio žmogaus derėtų vengti apskritai. Svarbius reikalus verta atidėti.

Liūtas (07 22–08 23). Derėtų vengti šefo. Jei išgirsite priekaištų, kaltinimų, nesiginčykite. Jei norite pasikalbėti apie savo karjeros ateitį, palaukite palankesnės progos.

Mergelė (08 23–09 23). Mažiau planuokite, bet ekspromto irgi venkite – vėliau pasirodys, kad paskubėjote ir dabartiniai ketinimai arba neįgyvendinami, arba nereikalingi.

Svarstyklės (09 23–10 23). Net jei jums viskas aišku, nieko svarbaus nespręskite. Galite be reikalo susikivirčyti su šefu, tėvais, globėju, nes nežymūs nesutarimai bus sureikšminami, o jūsų reiklumas bus didesnis nei paprastai.

Skorpionas (10 23–11 23). Remkitės sutuoktinio, šeimos nuomone, mažiau sukdami galvą, ką kiti pasakys. Būkite atsargūs su šeimos pinigais, skirtais remontui, namui, butui statyti ar įrengti – jus gali apgauti.

Šaulys (11 23–12 22). Daug nesitikėkite – galimos kliūtys, stabdžiai, kuriuos įveikti nebus paprasta: geriau jau viską atidėti. Netinkamas metas tvarkyti biurokratinius reikalus.

Ožiaragis (12 22–01 21). Ieškokite kompromisų. Itin atsargiai priimkite svarbų finansinį sprendimą, net jei viskas atrodys nepriekaištingai. Būkite apdairesni.

Vandenis (01 21–02 20). Reikalų, susijusių su darbo paieška, kelionėmis, tvarkymą derėtų atidėti. Ne pats geriausias laikas ir sveikatos tyrimams. Bet kokiu atveju šiandien nedaug spėsite: daug kas strigs, trūks jėgų ir sveikatos.

Žuvys (02 20–03 21). Venkite daug kalbėti, juolab žadėti ar ginčytis. Ieškokite reikalingų žmonių ir venkite atsitiktinių ar mažai pažįstamų asmenų. Nesivelkite į atsitiktinį flirtą ir nebūkite lengvabūdiški prie vairo. Didelė tikimybė būti apvogtam transporte ar prekyvietėje.

Panašus:


© Copyright 2008-2012 www.lpi.lt


SEO paslaugos, Tinklapių optimizavimas, Svetainių kūrimas, SEO
www.InternetSolutions.lt
Kontekstinės Reklamos Tinklas, Reklama už paspaudimus
www.STARADS.lt

RSS FEED, RSS, POST RSS FEED,
www.postrss.com
SERP Checker, Keyword Rank Checker, SERP,
www.serpranks.com