Horoskopai

 Horoskopai

Autorius: Neurotic

Avinas (03 21–04 21). Nauda kol kas – teorinis dalykas. Gauti dalykiniai pasiūlymai, jei ir bus naudingi, tik ne dabar. Mažiau klausykite piktų kalbų apie mylimą žmogų. Labiau pasaugokite vaikus.

Jautis (04 21–05 21). Slėptas nepasitenkinimas gali išsiveržti dėl menkos priežasties – stenkitės labiau kontroliuoti emocijas. Nepriimkite radikalių sprendimų šeimos, gyvenamosios vietos atžvilgiu. Blogas laikas pradėti remontą, pirkti baldų, buitinės technikos.

Dvyniai (05 21–06 22). Prieštaringas metas – daug norėsis, bet tuo pat metu bus delsiama. Neverta imtis svarbių, ypač finansinių, reikalų. Būkite itin atidūs rašydami, skaičiuodami – galite padaryti apmaudžių klaidų.

Vėžys (06 22–07 22). Bjauri diena – būkite pasirengę staigmenoms, ypač per užsieniečius. Dėl finansinių nesklandumų gali suirti šios dienos planai. Visiškai netinkamas laikas aiškintis santykius su sutuoktiniu – gali kilti noras skirtis.

Liūtas (07 22–08 23). Bus išbandytas jūsų šaltakraujiškumas, kaip ir pasitikėjimas savimi, draugais – gali tekti priimti žaibišką sprendimą. Venkite užmegzti naujas pažintis. Nepatartina kviestis draugų į namus.


Mergelė (08 23–09 23). Nesiafišuokite – jūsų elgesys turi būti nenuspėjamas. Gali pakenkti intrigantai. Pernelyg nepasikliaukite intuicija ir draugų pažadais. Tikros pagalbos sulauksite iš artimųjų, šeimos.

Svarstyklės (09 23–10 23). Neskubėkite apsispręsti – pasitenkinkite tuo, ką turite. Jei nemokate ramiai spręsti problemų, pamirškite jas – panikuodami tik pabloginsite padėtį. Gali tekti aiškintis santykius su draugais, kils noras su kai kuriais daugiau nebendrauti.

Skorpionas (10 23–11 23). Būkite atidesni aplinkinių nuomonei, nekelkite savų reikalavimų. Atidžiau atlikite užduotis darbe. Blogas laikas kreiptis į vadovybę, kurti svarbius profesinius planus.

Šaulys (11 23–12 22). Pasiruoškite netikėtumams. Tai blogas laikas planuoti ateitį – šios dienos svajones ir sumanymus bus ne taip paprasta įgyvendinti. Gali paaiškėti, kas yra jus išdavęs. Gali tekti nusivilti ir žmogumi, kurį laikėte savo mokytoju.

Ožiaragis (12 22–01 21). Nesmagus laikas – geriau nieko rimta neplanuoti. Saugokite savo ramybę, sveikatą, darbo vietą ir pinigus. Jei ką nors negera sužinosite apie artimą žmogų, neskubėkite patikėti.

Vandenis (01 21–02 20). Kad viskas gerai baigtųsi, ramiai pasėdėkite ir pagalvokite, kitaip galite be reikalo sudrumsti vandenį. Nieko neprašykite, mažiau pasikliaukite kitų parama. Ir mažiau tikėkite gautais pažadais.

Žuvys (02 20–03 21). Jūsų veiksmai turi būti gerai apgalvoti. Nepasiduokite finansiniam spaudimui, nepainiokite draugiškų ryšių su dalykiniais. Dirbkite atidžiau, jei saugote savo darbo vietą.

Panašus:


© Copyright 2008-2012 www.lpi.lt


SEO paslaugos, Tinklapių optimizavimas, Svetainių kūrimas, SEO
www.InternetSolutions.lt
Kontekstinės Reklamos Tinklas, Reklama už paspaudimus
www.STARADS.lt

RSS FEED, RSS, POST RSS FEED,
www.postrss.com
SERP Checker, Keyword Rank Checker, SERP,
www.serpranks.com