Horoskopai

 Horoskopai

Autorius: Neurotic

Avinas (03 21–04 21). Piktų, smulkmeniškų, netikėtų, spontaniškų konfliktų metas. Ir neteisūs dažniau būsite jūs. Būkite atidūs skaičiuodami pinigus, pasirašydami dokumentus, vairuodami.

Jautis (04 21–05 21). Nesižavėkite šios dienos pasiūlymais, vilionėmis – tai tuščia. Jeigu sulauksite ugningų meilės prisipažinimų ir kitokių rimtų pasiūlymų – nepameskite galvos, neskubėkite nei sutikti, nei atstumti.

Dvyniai (05 21–06 22). Ne viskas klostysis taip, kaip norėsis, – jūsų iniciatyva bus apribota. Verta labiau užsiimti namais, šeima. Būkite apdairesni prie vairo, nepažeiskite taisyklių – galimos avarijos, netikėtos baudos.

Vėžys (06 22–07 22). Neskubėkite apsispręsti – stigs teisingos informacijos ir jūsų pačių objektyvumo. Jus sąmoningai gali suklaidinti ir priešai, konkurentai ar tiesiog suinteresuoti asmenys. Nesivelkite į politinius, religinius ginčus dėl vaikų auklėjimo. Nerizikuokite prie vairo.

Liūtas (07 22–08 23). Nekurkite finansinių planų, nesiskolinkite, venkite įsipareigoti dėl piniginių, turto reikalų – nesivelkite į avantiūras dėl pinigų. Pavojinga aiškintis santykius su sutuoktiniu.

Mergelė (08 23–09 23). Nebūkite tikri, kad viską žinote ir jums viskas suprantama. Šiandien vertėtų labiau pasikliauti nuojauta, senų draugų nuomone. Nerizikuokite savo gera reputacija tvarkydami verslo ir finansinius reikalus.

Svarstyklės (09 23–10 23). Šiandien geriausia nuo visų atsiriboti ir ramiai stebėti situaciją. Nereaguokite į provokacijas, ypač dėl finansinių ir širdies reikalų, – nusivilsite, patirsite nuostolių.

Skorpionas (10 23–11 23). Neplanuotos finansinės kliūtys, netikėtos problemos su partneriais ar vadovybe, bet jūs sutiksite galinčių pagelbėti, tarpininkauti.

Šaulys (11 23–12 22). Netinka tvarkyti svarbių dalykinių reikalų, itin būkite apdairūs su pinigais. Venkite įtampos šeimoje – ginčai įsižiebs greitai.

Ožiaragis (12 22–01 21). Prisiminkite praeities pamokas – tai vėl gali tapti aktualu. Tik netvarkykite reikalų, susijusių su dideliu turtu, stambiais pinigais. Būkite tolerantiškesni visuomenės nuomonei. Neskubėkite pykti ant sutuoktinio – ar iki galo suvokiate jo elgesio motyvus?

Vandenis (01 21–02 20). Pavojingas metas, kai negalima pykti, skubėti ar už ką nors garantuoti. Blogas laikas sandoriams. Nepirkite brangių daiktų. Didelė traumų, avarijų tikimybė.

Žuvys (02 20–03 21). Kraštutinumų, kaip ir iliuzijų, venkite – galite neteisingai įvertinti santykius su sutuoktiniu, nesuvokti, kas jūsų tikrieji priešai ir kas jumis (jūsų pinigais ir gerumu) naudojasi. Nepriiminėkite svarbių finansinių sprendimų – jums trūks objektyvios informacijos ir geros valios.

Panašus:


© Copyright 2008-2012 www.lpi.lt


SEO paslaugos, Tinklapių optimizavimas, Svetainių kūrimas, SEO
www.InternetSolutions.lt
Kontekstinės Reklamos Tinklas, Reklama už paspaudimus
www.STARADS.lt

RSS FEED, RSS, POST RSS FEED,
www.postrss.com
SERP Checker, Keyword Rank Checker, SERP,
www.serpranks.com