Horoskopai

 Horoskopai

Autorius: Neurotic

Avinas (03 21–04 21). Laikykitės atstumo bendraudami su jums nemaloniais asmenimis. Didesnė nelaimingų atsitikimų, konfliktų darbe tikimybė. Priekaištai sutuoktiniui gali tapti lemtingo pokalbio ir apsisprendimo pagrindu. Itin sunkus vakaras.

Jautis (04 21–05 21). Pedantiškumas apsaugos nuo nelaimingų atsitikimų ir klaidų. Venkite aiškintis santykius su kolegomis, neprovokuokite konflikto. Kita vertus, galite išvysti tikrąjį bendradarbių veidą. Galite nukentėti nuo naminių gyvūnų, patirti rūpesčių dėl savo gyvūno ligos.

Dvyniai (05 21–06 22). Nesivelkite į avantiūras, nebent jūsų intuicija tobula. Nekreipkite daug dėmesio į šiandien gautus pasiūlymus, išgirstus komplimentus, užsimezgusias pažintis, apkalbas.

Vėžys (06 22–07 22). Nesiaiškinkite santykių nei šeimoje, nei darbe. Nuojautos pildysis, tad nedarykite nieko, ko nesinori, ir artimiesiems neleiskite rizikuoti. Saugokite sveikatą ir turtą.

Liūtas (07 22–08 23). Blogas laikas tvarkyti piniginius, turto, verslo reikalus – didesnis apgaulių, vagysčių pavojus. Mokėkite nereaguoti į provokacijas – galite patekti į didelę bėdą.

Mergelė (08 23–09 23). Galite susidurti su įžūliais, išpuikusiais, nemaloniais asmenimis, išgirsti nepelnytų įžeidimų, neteisingų pretenzijų. Būkite kantresni, saugokite nervus, sveikatą ir turtą.

Svarstyklės (09 23–10 23). Jus bus galima suklaidinti, apgauti. Mokėkite atsiriboti nuo nereikalingo, įkyraus dėmesio, užsiimkite tik savimi, savo reikalais. Pasistenkite negirdėti paikų šnekų ir elgtis tik savo nuožiūra – tai padės išsaugoti reputaciją.

Skorpionas (10 23–11 23). Jei blogai jaučiatės, likite namie. Būsite linkę pasiduoti neigiamai draugų įtakai, nervintis, liūdėti be pagrindo ir nematyti realaus pavojaus. Saugokite sveikatą ir turtą. Vakare pasijusite stipriau, tiesa, dėl to galite tapti konfliktiški ir neatsargūs.

Šaulys (11 23–12 22). Gresia išdavystės – jei turite nepatikimų draugų, sąjungininkų, šiandien jie pasireikš. Pasiruoškite, kad gali nutikti kas tik nori. Nepraleiskite progos vakare artimiesiems pasakyti šiltesnį žodį.

Ožiaragis (12 22–01 21). Nepraraskite pasitikėjimo savimi, nemenkinkite savo nuopelnų, nors galite susidurti su rimtomis kliūtimis. Nepriimkite lemtingų sprendimų – delskite.

Vandenis (01 21–02 20). Pavojinga diena, ypač nesmagus vakaras. Pasistenkite išlikti ramūs, nors galimi praradimai, jei nenorėsite matyti savo klaidų. Problemos galimos dėl viršininko (ar tėvų) nuomonės nepaisymo ar per didelio patiklumo.

Žuvys (02 20–03 21). Tikėtini pralaimėjimai, nusivylimai, nuostoliai – likite blaivūs ir tolerantiški. Nepanikuokite, net jei tam turėsite pagrindo, labiau paisykite aplinkinių nuomonės. Gresia nemalonumai per partnerius, tarpininkus ar sutuoktinį.

Panašus:


© Copyright 2008-2012 www.lpi.lt


SEO paslaugos, Tinklapių optimizavimas, Svetainių kūrimas, SEO
www.InternetSolutions.lt
Kontekstinės Reklamos Tinklas, Reklama už paspaudimus
www.STARADS.lt

RSS FEED, RSS, POST RSS FEED,
www.postrss.com
SERP Checker, Keyword Rank Checker, SERP,
www.serpranks.com