Horoskopai

 Horoskopai

Autorius: Neurotic

Avinas (03 21–04 21). Neskubėkite apsispręsti, nenorėkite daugiau ar ko nors nauja – pasitenkinkite tuo, kaip yra, ir tuo, ką turite. Jei nemokate ramiai spręsti problemų, pamirškite jas visai – panikuodami pabloginsite padėtį. Gali tekti aiškintis santykius su draugais.

Jautis (04 21–05 21). Būkite atidesni aplinkinių nuomonei, nekelkite reikalavimų. Atidžiau atlikite užduotis darbe – šefas ar klientai gali suabejoti jūsų kompetencija. Blogas laikas kreiptis į vadovybę ar kurti svarbius profesinius planus – jie taps neįgyvendinami ar tiesiog nereikalingi.

Dvyniai (05 21–06 22). Pasiruoškite netikėtumams, pasikeitimams, ypač jei teks tvarkyti reikalus, susijusius su užsieniečiais ar jūsų kelione. Daug nenorėkite, mažiau tikėkitės – viskas gali išeiti atvirkščiai. Tai blogas laikas planuoti ateitį.

Vėžys (06 22–07 22). Nesmagus laikas. Geriau neplanuoti nieko rimta. Saugokite savo ramybę, sveikatą, darbo vietą ir pinigus. Jei ką nors negero sužinosite apie mylimą žmogų, sutuoktinį – neskubėkite patikėti, nepulkite aiškintis santykių.

Liūtas (07 22–08 23). Kad viskas gerai eitųsi, ramiai pagalvokite, kitaip galite be reikalo sudrumsti vandenį. Nieko neprašykite, mažiau pasikliaukite draugų ir partnerių patarimais bei parama. Mažiau tikėkite vadovybės pažadais.

Mergelė (08 23–09 23). Jūsų veiksmai turi būti apgalvoti. Nepasiduokite finansiniam spaudimui ir nepainiokite draugiškų ryšių su dalykiniais. Jei saugote darbo vietą, dirbkite atidžiau, o jei dabartinis darbas įgriso, galite dėl menkos nesėkmės ar konflikto viską mesti ir išeiti kitur laimės ieškoti.

Svarstyklės (09 23–10 23). Nauda bus ne ten, kur manote, tad šiandien neverta priimti atsakingų finansinių sprendimų. Mažiau klausykite piktų draugų kalbų apie savo porą – galite susipykti.

Skorpionas (10 23–11 23). Slepiamas nepasitenkinimas savimi ir aplinka, artimu žmogumi, sutuoktiniu ar draugu dėl menko preteksto gali virsti galingu maištu. Stenkitės labiau kontroliuoti emocijas, kitaip galite per greitai reaguoti į provokacijas.

Šaulys (11 23–12 22). Nesiafišuokite, siekite likti nenuspėjami, nežinomi. Jums gali pakenkti intrigantai – tikėtinos jų provokacijos. Pernelyg nepasikliaukite intuicija ir draugų pažadais. Svarbių reikalų tvarkymą atidėkite kitos savaitės pradžiai.

Ožiaragis (12 22–01 21). Jei pasirodys, kad viskas blogai ir einate ne tuo keliu, nusiraminkite – tai laikinos nuotaikos, į kurias nevertėtų reaguoti rimtai. Nieko nekeiskite, nieko nekritikuokite ir likite ištikimi savo principams.

Vandenis (01 21–02 20). Pavojingas, įtemptas laikas, kai gali nutikti kas tik nori ir net nelieka laiko stebėtis. Tai išbandymų metas – likite šaltakraujiški, ypač jei teks priimti skausmingą sprendimą. Venkite naujų pažinčių. Nepatartina kur nors vykti ar kviestis į svečius draugų.

Žuvys (02 20–03 21). Neverta imtis svarbių, ypač teisinių, reikalų tvarkymo – galite rimtai apsirikti. Ir neskubėkite nieko pasirašinėti – tai gali atsigręžti prieš jus. Nepriimkite radikalių sprendimų dėl karjeros.

Panašus:


© Copyright 2008-2012 www.lpi.lt


SEO paslaugos, Tinklapių optimizavimas, Svetainių kūrimas, SEO
www.InternetSolutions.lt
Kontekstinės Reklamos Tinklas, Reklama už paspaudimus
www.STARADS.lt

RSS FEED, RSS, POST RSS FEED,
www.postrss.com
SERP Checker, Keyword Rank Checker, SERP,
www.serpranks.com