Horoskopai

 



Horoskopai

Autorius: Neurotic

Avinas (03 21–04 21). Būkite atsargesni dėl gautų pasiūlymų. Visur siekite aiškumo, konkretumo. Gali paaiškėti jūsų užsienio partnerių problemos, jos nuo antros mėnesio pusės apribos ir jūsų galimybes.

Jautis (04 21–05 21). Tiks spręsti mokesčių, draudimo problemas. Būkite atsargesni vairuodami, taip pat su darbo technika. Tiks įrodinėti savo teisybę aplinkiniams, ypač sutuoktiniui.

Dvyniai (05 21–06 22). Galimi geri, nors ir netikėti, pokyčiai bendraujant su partneriais: žalingi gali net iširti, o išties naudingi, geri – sustiprėti.

Vėžys (06 22–07 22). Nors jūsų idėjos bus pripažintos, tam tikra artimųjų, kolegų ar šefo kritika ir pretenzijos irgi tikėtinos. Nesiginčykite, ramiai laikykitės savo pozicijos, išeities sulauksite savaime.

Liūtas (07 22–08 23). Labiau pasirūpinkite savo vaikų reikalais. Ši diena bus sėkminga, jei sieksite su visais paprasto, nuoširdaus bendravimo. Mėginimai pamokyti, moralizuoti viską sužlugdys.

Mergelė (08 23–09 23). Pasistenkite į save neatkreipti kitų dėmesio – būkite kuklesni, taupesni. Ne laikas rizikuoti pinigais, sveikata.

Svarstyklės (09 23–10 23). Tai aktyvios veiklos, svarbių pokalbių metas. Jums pasiseks, jei nebūsite kategoriški, vengsite ginčų. Atsargiau vairuokite.

Skorpionas (10 23–11 23). Įdomi, svarbi diena, kai pajusite savo jėgą. Beje, ne viskas vyks pagal planą: kai nieko nesitikėsite, viskas pasikeis į gera, bet kai būsite garantuoti... Vis dėlto tai naudingų susitikimų metas. Būkite reiklesni partneriams. Neskubėkite pasirašinėti dokumentų.

Šaulys (11 23–12 22). Pasikliaukite savo jėgomis ir išmanymu, nebijokite rizikuoti. Tiesa, būkite budresni pasirašydami dokumentus ir vairuodami automobilį. Beje, dabar nelaimė gali virsti sėkme.

Ožiaragis (12 22–01 21). Atsitiktinai galite išgirsti naudingos informacijos, ilgai slėptą teisybę, net reikalingą įspėjimą. Tinkama diena sutvarkyti svarbų konfidencialų reikalą, kreiptis neoficialios pagalbos.

Vandenis (01 21–02 20). Pagaliau reikalai pajudės iš mirties taško. Geras laikas svarbiam apsisprendimui, permainai, kuriai stigo ryžto. Dažniau tarkitės su artimaisiais. Siekite geresnio supratimo su kolegomis.

Žuvys (02 20–03 21). Darbo tempai, kaip ir įtampa bei šefo reikalavimai, didės. Bet tai į naudą, nes privers jus sugalvoti ką nors nepaprasta, išskirtinio.

Panašus:


© Copyright 2008-2012 www.lpi.lt


SEO paslaugos, Tinklapių optimizavimas, Svetainių kūrimas, SEO
www.InternetSolutions.lt
Kontekstinės Reklamos Tinklas, Reklama už paspaudimus
www.STARADS.lt

RSS FEED, RSS, POST RSS FEED,
www.postrss.com
SERP Checker, Keyword Rank Checker, SERP,
www.serpranks.com