Horoskopai

 Horoskopai

Autorius: Neurotic

Avinas (03 21–04 21). Imkitės drąsių sumanymų įgyvendinimo – pats laikas pasaulį nustebinti nepaprastomis idėjomis ir sumanumu jas įgyvendinant. Jums pavyks įveikti bet kokias kliūtis, tad pakovokite už savo ateitį!

Jautis (04 21–05 21). Pamėginkite tapti patys stipriausi ir geriausi – dabar reikia pasiaukoti dėl karjeros. Šiandien prasminga susitelkti ties svarbiausiais dalykiniais reikalais – jau rytoj teks susitaikyti su tuo, kad kelyje pasitaikys kliūčių.

Dvyniai (05 21–06 22). Daug ko norėsis ir daug ką suspėsite – nebijokite didelio krūvio, įtampos: veikdami, kovodami jausitės geriau nei pasyviai stebėdami, kaip sėkmė išslysta iš rankų. Raskite laiko vaikams, draugams, mylimam žmogui.

Vėžys (06 22–07 22). Kompromisą rasti bus sunku, bet be jo taps dar blogiau. Gali atsiskleisti ne itin malonių dalykų apie sutuoktinį, bendradarbius.

Liūtas (07 22–08 23). Jūsų kova turi būti diplomatiška. Siekite visas problemas išspręsti geruoju, pasinaudokite tarpininkais, neatsisakykite draugų pagalbos. Būkite atidesni sutuoktinio jausmams.

Mergelė (08 23–09 23). Ginkite savo teises darbe, savo naujus sumanymus, aiškinkitės santykius su šefu, tačiau nerizikuokite darbo vieta. Geras laikas įvairioms darbo sutartims sudaryti.

Svarstyklės (09 23–10 23). Puikus laikas ir darbui, ir meilei. Tai gera proga svarbiems susitikimams, kelionėms. Palanku spręsti savo vaikų problemas, tvarkyti reikalus, susijusius su nekilnojamuoju turtu.

Skorpionas (10 23–11 23). Patartina svarbų, skubų reikalą tvarkyti per tarpininką, draugą ar giminaitį – tiesiogiai, atvirai savo iniciatyvos nederėtų reikšti. Būkite atidesni savo šeimos poreikiams.

Šaulys (11 23–12 22). Tinkamas laikas tvarkyti skubius reikalus – jau ryt viskas gali įstrigti. Šiandien svarbu daugiau dėmesio skirti tiems, kurie šalia jūsų, su kuriais dirbate vieną darbą, gyvenate po vienu stogu, nuo kurių priklauso jūsų sielos ramybė ir finansinis stabilumas.

Ožiaragis (12 22–01 21). Pasitenkinimo gyvenimu, nuveiktais darbais, pasitikėjimo atgavimo metas. Džiaugsmingų sutapimų, malonių netikėtumų diena. Netikėtai gali atsirasti puikių galimybių pasipelnyti, užsidirbti.

Vandenis (01 21–02 20). Sėkmės, pergalės metas – mėginkite savo laimę. Galima rizikuoti visur, jei pritaria jūsų vidus ir neprieštarauja sąžinė.

Žuvys (02 20–03 21). Nereikėtų persistengti, išsišokti bendraujant su vadovybe. Tačiau verta atkreipti dėmesį į tai, kas vyksta jums už nugaros darbe. Šiandien aplinkybės gali būti stipresnės už jus.

Panašus:


© Copyright 2008-2012 www.lpi.lt


SEO paslaugos, Tinklapių optimizavimas, Svetainių kūrimas, SEO
www.InternetSolutions.lt
Kontekstinės Reklamos Tinklas, Reklama už paspaudimus
www.STARADS.lt

RSS FEED, RSS, POST RSS FEED,
www.postrss.com
SERP Checker, Keyword Rank Checker, SERP,
www.serpranks.com