Horoskopai

 Horoskopai

Autorius: Neurotic

Avinas (03 21–04 21). Vertėtų atkreipti daugiau dėmesio į tai, kuo anksčiau užsiėmėte, – tai tas laikas, kai naudinga pasinaudoti senu įdirbiu, ryšiais, įgytu autoritetu. Sulauksite senų draugų, buvusių partnerių, kolegų pagalbos.

Jautis (04 21–05 21). Jei gauti pasiūlymai susiję su veikla, seno reikalo atnaujinimu, jie bus naudingi. Naujos veiklos pasiūlymų dar nereikėtų priimti – tai verta svarstyti iki kito mėnesio.

Dvyniai (05 21–06 22). Stabtelėkite, nustokite skubėti, pasiruoškite vilkinimui. Prieš rizikuodami apmąstykite savo galimybes, mažiau pasikliaukite partnerių ir didelių žmonių dideliais pažadais. Tai gali būti tik reklaminis triukas.

Vėžys (06 22–07 22). Nepasiduokite liūdesiui – tai tiesiog komplikuotas metas. Esate gana jautrūs, perdėtai skausmingai reaguojate net į nežymius nesklandumus bendraujant, dirbant. Nepykite ant sutuoktinio – jis nekaltas, kad jums negera.

Liūtas (07 22–08 23). Nors jūsų galimybės išsiplečia, siekite labiau taikytis prie partnerių, sutuoktinio reikalavimų, mokykitės nepykti dėl jų pastabų. Palanku pradėti sveikatos stiprinimo kursą.

Mergelė (08 23–09 23). Nebūkite smulkmeniški – atleiskite kitiems jų klaidas. Palanku spręsti senus konfliktus darbe, taikytis su kolega. Dėl niekų nesipykite su mylimu asmeniu.

Svarstyklės (09 23–10 23). Diena sėkminga, bet kliuvinių daugės. Jums padėti nebus lengva, jei elgsitės kaprizingai, būsite pernelyg reiklūs. Ši diena itin palanki bendrauti su vaikais ar rimtam pokalbiui su mylimu asmeniu. Nesistenkite atrodyti geresni, tiesiog likite nuoširdūs.

Skorpionas (10 23–11 23). Galimi netikėti finansiniai apribojimai – jie laikini, tad geriau reikalų neskubinti. Beje, dalykinei veiklai šiandien nereikėtų skirti daug dėmesio – tai geras laikas užsiimti nebent namų reikalais.

Šaulys (11 23–12 22). Sudėtinga diena – galite kai ką svarbaus pražiopsoti. Tad neskubėkite, atidžiau klausykitės, įdėmiau stebėkite – tai metas, kai galite išgirsti nors ir kritiškų, tačiau naudingų dalykų, kuriuos esate praleidę. Venkite ginčų su antrąja puse.

Ožiaragis (12 22–01 21). Būkite apdairūs ir atsargūs tvarkydami finansinius reikalus – galite apsigauti ir to nepastebėti. Gilinkitės į tikruosius savo ir šeimos poreikius.

Vandenis (01 21–02 20). Savijauta puiki, tačiau nieko nedarykite jėga, niekur nepersistenkite. Šiandien vertėtų labiau įsiklausyti į nuojautas, partnerių nuomonę ir pasistenkite nepykti ant artimųjų.

Žuvys (02 20–03 21). Pasyvus metas. Stenkitės mažiau dirbti, anksčiau pradėti ilsėtis. Neribokite savęs privalomais darbais, įsipareigojimais, atsirinkite tik privalomus, skubiausius.

Panašus:


© Copyright 2008-2012 www.lpi.lt


SEO paslaugos, Tinklapių optimizavimas, Svetainių kūrimas, SEO
www.InternetSolutions.lt
Kontekstinės Reklamos Tinklas, Reklama už paspaudimus
www.STARADS.lt

RSS FEED, RSS, POST RSS FEED,
www.postrss.com
SERP Checker, Keyword Rank Checker, SERP,
www.serpranks.com