Horoskopai

 Horoskopai

Autorius: Neurotic

Avinas (03 21–04 21). Pasistenkite nusiteikti optimistiškai, kitaip būsite linkę įtarinėti ar pulti į neviltį dėl niekų. Jums gali stigti dėmesio iš sutuoktinio, artimųjų. Labiau tikėtinos vagystės iš namų.

Jautis (04 21–05 21). Nieko vieni neplanuokite – jūsų sutuoktinio ar partnerių ketinimai gali būti visai kitokie, be to, šiandien kilusius sumanymus bus sunku įgyvendinti. Itin didelė traumų tikimybė. Būkite atidesni tėvų sveikatai.

Dvyniai (05 21–06 22). Įtampa augs. Darbe iš jūsų bus daug reikalaujama – nesitikėkite, kad būsite suprasti, įvertinti. Galimi skandalai su mylimu žmogumi. Labiau pasaugokite vaikus.

Vėžys (06 22–07 22). Į viską žvelkite iš toliau – nebūkite smulkmeniški, ypač sutuoktinio atžvilgiu. Darbe galimos nesėkmės. Venkite viršininko, stenkitės kuo geriau atlikti savo užduotis. Būkite atidesni tėvams, neprieštaraukite jų nuomonei.


Liūtas (07 22–08 23). Kritinis metas – nerizikuokite pinigais ir karjera. Meilės, šeimos santykių srityje bus progų patikrinti savo ištvermę ir išradingumą. Išaugs nelaimingų atsitikimų, avarijų tikimybė.

Mergelė (08 23–09 23). Gali imti nepatikti viskas, kas susiję su sutuoktiniu, – norėsis ko nors nepasiekiamo, tobulo. Tai laikas, kai nereikia dalintis savo dalykiniais planais šeimoje. Galimos nenumatytos kliūtys tvarkant juridinius, piniginius, turto reikalus.

Svarstyklės (09 230-10 23). Vertėtų atsisakyti planuotų svarbių daiktų pirkimo, sunkių, pavojingų darbų ar rizikingos kelionės automobiliu.

Skorpionas (10 23–11 23). Pakaks ne tik optimizmo, gerų norų, bet ir pagrindo pykti ant artimųjų, ypač vaikų, sutuoktinio. Nuo ankstyvo ryto pasistenkite nusiteikti geranoriškai, juk supykus sunkiau tvardytis. Nesivelkite į avantiūras.

Šaulys (11 23–12 22). Rūpesčiai dėl darbo, sveikatos, šeimos, namų, tėvų gali rimtai prislėgti. Svarbių reikalų tvarkymą ir meilės pasimatymą verta atidėti. Šiandien niekur neskubėkite.

Ožiaragis (12 22–01 21). Šiuo metu norų ir ryžto siekti tikslų net per daug. Atsakingus sprendimus, ypač finansinius, darbo ar kelionių klausimu, tinka priimti tik pirmąją dienos pusę.

Vandenis (01 21–02 20). Būsite linkę pavyduliauti, be reikalo įtarinėti sutuoktinį. Gresia išlaidos dėl netikėto buitinės technikos ar mašinos gedimo, kelionės ar sutuoktinio reikalų. Antrą dienos pusę nepatartina aptarinėti šeimos biudžeto.

Žuvys (02 20–03 21). Ypač darbo kolektyve ar šefo akivaizdoje bus žalinga demonstruoti ambicijas, nepaisyti kitų nuomonės. Tad bus sveika žvilgtelėti į save svetimomis akimis, pamąstyti, kaip jūs elgtumėtės šefo, sutuoktinio, vaikų vietoje.

Panašus:


© Copyright 2008-2012 www.lpi.lt


SEO paslaugos, Tinklapių optimizavimas, Svetainių kūrimas, SEO
www.InternetSolutions.lt
Kontekstinės Reklamos Tinklas, Reklama už paspaudimus
www.STARADS.lt

RSS FEED, RSS, POST RSS FEED,
www.postrss.com
SERP Checker, Keyword Rank Checker, SERP,
www.serpranks.com