Horoskopai

 Horoskopai

Autorius: Neurotic

Avinas (03 21–04 21). Sunkoka diena – gali pablogėti ne tik nuotaika, bet ir savijauta. Svarbu nedemonstruoti jėgos, nieko negąsdinti, nereikalauti. Nebūkite kategoriški, ypač bendraudami su vadovybe.

Jautis (04 21–05 21). Elkitės itin ryžtingai, jei teks ginti savo, vaikų interesus. Vis dėlto pirmąją dienos pusę nereikėtų imtis karo veiksmų. Tvarkydami piniginius ir turto reikalus likite atsargūs.

Dvyniai (05 21–06 22). Nepalanki, neprognozuojama diena. Rūpesčių, darbų griūtis ir darbe, ir namie. Tik nemėginkite piktintis – galite ne tik santykius sugadinti, bet ir prarasti draugystę.

Vėžys (06 22–07 22). Būkite itin kritiški išgirstoms naujienoms. Labiau pasisaugokite vagių. Galimi nemalonumai, nuostoliai ir per giminaičius, kaimynus. Ne laikas aiškintis santykių su antrąja puse.

Liūtas (07 22–08 23). Gali tekti susidurti su dar nežinoma reikalo puse, išvysti slepiamus jums svarbaus asmens bruožus. Pasistenkite nepasiduoti nusivylimui. Pinigais nerizikuokite.

Mergelė (08 23–09 23). Galite būti priversti priimti atsakingą ir net pavojingą sprendimą, nors geriau to šiuo metu nedaryti. Elkitės taip, kaip pasirodys pirmą akimirką. Neskubėkite leisti pinigų.

Svarstyklės (09 23–10 23). Nepalankus metas. Kad ir kas nutiktų, nepanikuokite, nepriimkite lemtingų sprendimų. Netikėkite piktomis kalbomis apie artimus žmones. Pasaugokite sveikatą.

Skorpionas (10 23–11 23). Ne viskas klostysis taip, kaip suplanavote, geriausia apskritai nieko neplanuoti. Galimos nemalonios staigmenos darbe – geriau nepakliūti į šefo akiratį.

Šaulys (11 23–12 22). Venkite būti kategoriški ir ūmūs, kitaip šiuo įtemptu laiku gali nebepatikti viskas – darbas, namai. Nusivylimas bus laikinas, jis greit išsisklaidys. Nesivelkite į konfliktus.

Ožiaragis (12 22–01 21). Nepalankus laikas, tad nepervertinkite savo autoriteto, ryšių su įtakingais asmenimis. Labai nesiremkite į kitus – galite nesulaukti žadėtos pagalbos. Kita vertus, tai, kas šiandien bus žadama, vargu ar taps reikalinga.

Vandenis (01 21–02 20). Būkite apdairūs tvarkydami piniginius reikalus, atsargūs vairuodami automobilį ir vertindami šeimos narių elgesį, priešingu atveju neišvengsite nuostolių ir komplikacijų.

Žuvys (02 20–03 21). Pasistenkite labiau derintis prie kitų. Ką galite, darykite patys, kitais labai nepasikliaukite. Gresia konfliktai tarp porų.

Panašus:


© Copyright 2008-2012 www.lpi.lt


SEO paslaugos, Tinklapių optimizavimas, Svetainių kūrimas, SEO
www.InternetSolutions.lt
Kontekstinės Reklamos Tinklas, Reklama už paspaudimus
www.STARADS.lt

RSS FEED, RSS, POST RSS FEED,
www.postrss.com
SERP Checker, Keyword Rank Checker, SERP,
www.serpranks.com