Horoskopai

 Horoskopai

Autorius: Neurotic

Avinas (03 21–04 21). Nesvarbu, kad žinosite, kaip ir ką priremti prie sienos. Bet ar išvis reikia tai daryti? Sustokite, nurimkite, pasistenkite pajusti ribas. Nepervertinkite savo galimybių. Venkite konfliktų su vadovybe, teisėsaugos atstovais.

Jautis (04 21- 05 21). Nieko nauja nesiimkite, baikite senus darbus ir pasistenkite nereaguoti į jokias provokacijas – prieš savo valią galite būti įtraukti į negerą reikalą. Atidžiau elkitės su nauja informacija ir sprogiomis, degiomis medžiagomis.

Dvyniai (05 21–06 22). Negeras laikas, kai neaišku, ko labiau saugotis – svetimų ar savęs? Jūsų nuomonė gali netikėtai keistis, ir tai bus visiems nenaudinga. Labiau remkitės savo jėgomis.

Vėžys (06 22–07 22). Nesiveržkite į priekį, nebūkite tikri savo nuomonės teisingumu. Atsargiau vairuokite, būkite santūresni darbo kolektyve, viešajame transporte. Galimos traumos, vagystės.

Liūtas (07 22–08 23). Esate įžvalgūs, apsukrūs, bet aplinkybės klostosi painiau, nei manėte. Jei turėsite reikalų su užsieniečiais ar vyksite į kelionę, būkite ypač atsargūs. Pasistenkite niekam neprimesti savo nuomonės.

Mergelė (08 23–09 23). Sudėtinga diena – iš jūsų gali būti pareikalauta daugiau nei galite duoti. Ieškokite sąjungininkų – rasite galinčių pagelbėti. Kita vertus, turite būti pasiruošę ir neigiamam atsakymui.


Svarstyklės (09 23–10 23). Kritinis laikas. Būkite atidūs – galite susikompromituoti. Nepriimkite svarbių sprendimų – vėliau jie gali tapti nesėkmių priežastimi. Galite būti pernelyg priekabūs.

Skorpionas (10 23–11 23). Pasistenkite nesuirzti dėl netikėtų nesklandumų darbe ar nesusipykti su mylimu žmogumi dėl menkniekio. Labiau pasaugokite sveikatą.

Šaulys (11 23–12 22). Bjaurus laikas. Mažiau tikėkitės, kad viskas gerai baigsis. Vargu ar bus sėkmingi mėginimai kam nors paaiškinti savo norus, jausmus. Nepervertinkite savo jėgų, neskubėkite.

Ožiaragis (12 22–01 21). Reikalai strigs. Gresia nelabai malonūs pokalbiai – nesistenkite nieko spausti jėga. Didesnė nelaimingų atsitikimų važiuojant, einant, buitinių avarijų namie tikimybė.

Vandenis (01 21–02 20). Nešvaistykite savo jėgų kalboms, įtikinėjimams – tuščiai laiką sugaišite, o rezultatų nesulauksite. Nebūkite patiklūs ir neklausykite visų nuomonių ir patarimų. Nerizikuokite prie vairo. Diena neprognozuojama.

Žuvys (02 20–03 21). Nesitikėkite iš ko nors sulaukti pagalbos – pagalba gali ateiti tik tuomet, kai jos nebereikės. Blogas laikas sandoriams, pinigams investuoti. Būkite taupesni, be reikalo neišlaidaukite. Didesnė traumų, avarijų tikimybė.


Panašus:


© Copyright 2008-2012 www.lpi.lt


SEO paslaugos, Tinklapių optimizavimas, Svetainių kūrimas, SEO
www.InternetSolutions.lt
Kontekstinės Reklamos Tinklas, Reklama už paspaudimus
www.STARADS.lt

RSS FEED, RSS, POST RSS FEED,
www.postrss.com
SERP Checker, Keyword Rank Checker, SERP,
www.serpranks.com