Horoskopai

 Horoskopai

Autorius: Neurotic

Avinas (03 21–04 21). Nepasikliaukite pirmu įspūdžiu: jokių neapgalvotų veiksmų. Nereikėtų pasitikėti ir draugų pažadais. Venkite savo viršininko – galite patekti į nemalonę.

Jautis (04 21–05 21). Būtų protinga atsisakyti bendravimo, ilgiau pabūti vieniems – išvengsite nereikalingų pagundų, klaidingo apsisprendimo. Nepasiduokite provokacijoms, mėginimui šantažuoti.

Dvyniai (05 21–06 22). Pasistenkite atsiriboti, likti nepriklausomi nuo svetimos įtakos. Nepasikliaukite draugų nuomone ir nesikreipkite su prašymais į įtakingus bičiulius, užsieniečius. Atsargiau vairuokite. Saugokitės vagių, liežuvautojų.

Vėžys (06 22–07 22). Iš jūsų gali būti daug reikalaujama ir darbe, ir namie. Ne laikas aiškintis santykius su vadovybe, tėvais ar artimaisiais. Apgaulingas metas – klaida bendraujant ar veikiant gali turėti ilgalaikių neigiamų pasekmių.

Liūtas (07 22–08 23). Netinka priimti svarbių sprendimų – galima rimtai apsigauti. Būkite itin atsargūs su užsienio partneriais. Ne laikas ginčytis su sutuoktiniu, priekaištauti – vargu ar jums bus atleista.

Mergelė (08 23–09 23). Likite sąmoningi, šaltakraujiški – emocijos privers žengti kvailą žingsnį. Itin apdairūs būkite vairuodami – galimi netikėti gedimai. Beje, ne laikas nepaisyti eismo taisyklių.

Svarstyklės (09 23–10 23). Nesivelkite į ginčus su mylimu žmogumi, antrąja puse. Būkite apdairesni ir su dalykiniais partneriais, nerizikuokite finansų srityje. Nesipykite su savo vaikais – galite juos pastūmėti žengti neatsakingą žingsnį.

Skorpionas (10 23–11 23). Daug nereikalingų dalykų gali tekti nuveikti namuose ir darbe. Būkite kantrūs: nesipiktinkite, niekam nieko neaiškinkite. Būkite atidesni – galite padaryti lemtingų klaidų. Pasaugokite sveikatą.

Šaulys (11 23–12 22). Vargu ar sugebėsite tinkamai įvertinti situaciją – optimizmas gali suklaidinti, pakenkti. Saugokite paslaptis, ypač susijusias su romantiškais nuotykiais. Gresia pavojai kelyje. Saugokitės vagių ir melagių.

Ožiaragis (12 22–01 21). Senos nuoskaudos neleis likti objektyviems. Galimi nesusipratimai su šefu, tėvais. Būkite atsargesni spręsdami piniginius reikalus. Nepasirašykite turto dokumentų, saugokitės vagių.

Vandenis (01 21–02 20). Likite santūrūs: saiko jausmas bendraujant, vertinant situaciją padės neapsirikti. Tai nelemtų sutapimų diena, kai nereikia skubėti patikėti tuo, ką išgirsite, skolinti pinigų, pasirašyti dokumentų.

Žuvys (02 20–03 21). Galite nukentėti tvarkydami finansinius reikalus – netinka skolinti ar imti kreditą. Likite korektiški bendraudami, kitaip kilęs konfliktas taps nesibaigiančių paskalų šaltiniu.

Panašus:


© Copyright 2008-2012 www.lpi.lt


SEO paslaugos, Tinklapių optimizavimas, Svetainių kūrimas, SEO
www.InternetSolutions.lt
Kontekstinės Reklamos Tinklas, Reklama už paspaudimus
www.STARADS.lt

RSS FEED, RSS, POST RSS FEED,
www.postrss.com
SERP Checker, Keyword Rank Checker, SERP,
www.serpranks.com