Horoskopai

 Horoskopai

Autorius: Neurotic

Avinas (03 21-04 21). Tinka intensyviai dirbti su dalykine informacija – ieškokite naujų dalykų, apgalvokite savo kvalifikacijos kėlimo perspektyvas. Spręskite darbo problemas, aiškinkitės nesusipratimus su kolegomis ar klientais. Tiks užmegzti bendradarbiavimo ryšius.

Jautis (04 21-05 21). Sėkmės metas, ypač dirbantiems kūrybinį darbą, – jų laukia įvėpimas. Kad ir kokia jūsų profesija, neskubėkite įgyvendinti šovusių idėjų – atidėkite jas penktadieniui.

Dvyniai (05 21-06 22). Į pagalbą netikėtai gali ateiti draugai, giminaičiai, kuriems esate padėję. Vis dėlto netvarkykite reikalų, kurių sėkmė nėra garantuota. Diena nebloga ilgalaikėms sutartims pasirašyti, tvarkyti šeimos, taip pat paveldėjimo dokumentus.

Vėžys (06 22-07 22). Per trumpą laiką pavyks sutvarkyti ne vieną svarbų reikalą – tai naudingų susitikimų, perspektyvių pažinčių diena – negaiškite laiko veltui. Neblogas metas dalykiniams susitikimams, susitarimams.

Liūtas (07 22-08 23). Vertėtų spręsti finansines problemas – tinka šefui priminti senus jo pažadus, pasirašyti seniai rengtą sandorį, ilgam skolintis pinigų ar imti kreditą. Tai tinkamas metas sandoriams, ilgalaikiams bendradarbiavimo susitarimams.

Mergelė (08 23-09 23). Tai gera diena – pakaks energijos. Tinka tvarkyti piniginius ir turto reikalus. Jūsų laukia malonios staigmenos iš mylimo asmens.

Svarstyklės (09 23-10 23). Nebūkite labai patiklūs. Neverta blaškytis, ieškoti reikalingo žmogaus ar svarbios informacijos – kam reikės, patys jus suras, o reikalinga informacija pati jus pasieks. Nepersistenkite tvarkydami reikalus – pasikliaukite savieiga. Galite gauti vertingą konfidencialų pasiūlymą.

Skorpionas (10 23-11 23). Netikėtai gali pavykti pakreipti įvykius jums palankesne linkme. Būkite atidūs neoficialiems susitikimams, pokalbiams – jie gali pakeisti jūsų ateitį.

Šaulys (11 23-12 22). Verta aptarti svarbius ateities planus darbe – jums pavyks įtikinti vadovybę, valdininkus savo teisumu, idėjų pranašumu. Palanku pirkti dovanas tėvams.

Ožiaragis (12 22-01 21). Neblogas laikas kelionėms, susitikimams su užsieniečiais. Problemas pavyks išspręsti greit ir sklandžiai, galite sulaukti ir vertingos pagalbos iš įtakingo asmens.

Vandenis (01 21-02 20). Nebūkite patiklūs, ypač bendraudami su mažai pažįstamais žmonėmis, nesivelkite į dalykines, finansines avantiūras. Vėliau savo problemas aptarkite su senu draugu; tiks spręsti ir skolų, mokesčių, paveldėjimo, alimentų problemas.

Žuvys (02 20-03 21). Neįsitempkite, nesinervinkite – daugiau suspėsite. Jei jūsų laukia daug darbų, vieni visko nesiimkite, ieškokite pagalbininkų. Kad ir į kokią situaciją pateksite, venkite varžytis, paprašykite pagalbos: draugas gali virsti rimtu sąjungininku tiek naujoje veikloje, tiek jūsų kovoje.

Panašus:


© Copyright 2008-2012 www.lpi.lt


SEO paslaugos, Tinklapių optimizavimas, Svetainių kūrimas, SEO
www.InternetSolutions.lt
Kontekstinės Reklamos Tinklas, Reklama už paspaudimus
www.STARADS.lt

RSS FEED, RSS, POST RSS FEED,
www.postrss.com
SERP Checker, Keyword Rank Checker, SERP,
www.serpranks.com