Ką daryti pasiklydus miške

 Ką daryti pasiklydus miške

Autorius: salidolas

Iš pradžių reikėtų patikrinti ar Jūs iš tiesų pasiklydote.
Požymiai:
a) Jūs esate vienas;
b) Jūs esate miške;
c) Ir aplinkui tyla;

Pabandykite įkasti sau į ausį. Jei pavyko, vadinasi Jūs miegate. Miegokite toliau. Jei nepavyko, pats metas imtis priemonių.

1. SUŠUKITE „AUUU“!
Įkvėpkite oro ir sušukite iš pradžių „Aaaa“, o po to „Uuuuu“. Būtų gerai prieš tai pasitreniruoti namie. Geriausia – naktį ir tamsoje. Jei Jūs gyvenate daugiabutyje, treniruokitės tol. Kol į sieną pradės belsti kaimynai – tai reiškia, kad Jūsų balsas girdimas jau pakankamai toli. Jei Jūs atsidurtumėte kambaryje minkštomis sienomis ir grotomis ant langų, vadinasi, persitreniravote. Pailsėkite.

2. ĮLIPKITE Į EGLĘ
Jei nieko nematyti, vadinasi eglė per žema. Susiraskite kitą eglę. Jei Jūs negalite įlipti į eglę, spjaukite į visa tai. Lipkite į beržą.

3. PABANDYKITE UŽKURTI LAUŽĄ
Jei Jūs persistengėte, palaukite kol miškas baigs degti kokiame griovyje su vandeniu ir tuo metu paskaitykite kokį nors laikraštį. Jei vanduo griovyje užvirė, galite toliau neskaityti. Jei atvažiavo gaisrininkai, susitaikykite su jais ir toliau taip pat galite neskaityti.

4. NUSTATYKITE KRYPTIS
Atsistokite veidu į šiaurę. Tuomet už Jūsų bus pietūs, dešinėje – rytai, kairėje – vakarai.

5. SAUGOKITĖS LOKIŲ
Jei Jūs sutikote lokį, paaiškinkite jam, kad nenorėjote valgyti jo aviečių. Jei lokys nesupranta, paaiškinkite dar kartą jam suprantama kalba. Jei lokiui suprantama kalba yra nesuprantama Jums – bėkite. Dabar bėkite greičiau. Kad teisingai pabėgtumėte nuo lokio, šis visuomet turi būti už Jūsų ir po truputį mažėti.

6. IEŠKOKITE ŽMONIŲ
Jei Jums pavyks sutikti žmonių, nieko, kas čia parašyta, neskaitykite.

Panašus:


© Copyright 2008-2012 www.lpi.lt


SEO paslaugos, Tinklapių optimizavimas, Svetainių kūrimas, SEO
www.InternetSolutions.lt
Kontekstinės Reklamos Tinklas, Reklama už paspaudimus
www.STARADS.lt

RSS FEED, RSS, POST RSS FEED,
www.postrss.com
SERP Checker, Keyword Rank Checker, SERP,
www.serpranks.com