Skustuvas už 100 000$!

 Skustuvas už 100 000$!

Autorius: Lukucis

Skustuvas už 100 000$!

Gali būti, kad kompanijos Zafiro riboto leidimo skustuvas nėra labai paprastas, nes jo sudėtis - 99.9% gryno iridžio metalo. Tačiau pripažinkite, tai tik skustuvas. O jo kaina – $100,000.

Korporacija Gillette sukūrė patį didžiausią skustuvą Pasaulyje, tačiau jie negali nė lygintis su Zafiro keliamomis kainomis. Ši kompanija, gamindama savo produkciją naudojasi įgyta patirtimi iš įvairiausių sferų: raketinių variklių gamybos, darbo su nanotechnologijomis ir dalelinės fizikos studijų. Pasirodo, kad skutimosi reikmenų gamyba yra daug rimtesnis reikalas, nei galėjote įsivaizduoti. Bet kuriuo atveju naujasis skustuvas Zafiro Iridium – tai riboto leidimo (99 vnt.) produktas, kuris kiekvienas turi išgraviruotą savo numeriuką. Jums tai kainuos tik $100,000 ir nieko daugiau.

Skustuvas už 100 000$!


Tačiau kas gali būti taip brangu, jei skustuvą padarytų vertą $100,000? Dvejos ašmenys yra pagamintos iš baltojo safyro, kuris buvo specialiai užaugintas buvusioje Sovietų Sąjungoje, vienoje Ukrainos laboratorijų. Kyla klausimas, kam reikalingi tokie prabangūs metalai? Pasirodo, kad šio brangakmenio atomo tankis – tik 80 viso skutamo paviršiaus, tai reiškia, kad ašmenys yra dar aštresni nei visi įprastiniai skustuvai, esantys šiandieninėje rinkoje. Zafiro kompanija užtikrina, kad toks ašmenų aštrumas išliks apie metus, tačiau papildomai suteikia valymo ir skustuvo ašmenų galandimo paslaugas visam dešimtmečiui už tą pačią kainą.

Skustuvas už 100 000$!

Panašus:


© Copyright 2008-2012 www.lpi.lt


SEO paslaugos, Tinklapių optimizavimas, Svetainių kūrimas, SEO
www.InternetSolutions.lt
Kontekstinės Reklamos Tinklas, Reklama už paspaudimus
www.STARADS.lt

RSS FEED, RSS, POST RSS FEED,
www.postrss.com
SERP Checker, Keyword Rank Checker, SERP,
www.serpranks.com