NSO

 NSO

Autorius: giant

"Mes ne vieniši..." – šis posakis išplito ne tik fantastinės realybės erdvėje. Ir nors ne kiekvienas išdrįstame tai garsiai pripažinti, tačiau giliai viduje tuo tikime. Norime gauti įtikinamą paaiškinimą apie mus supančius mįslingus reiškinius. Ir jei tikrai manote, kad nieko tokio nėra, kad tai tik keleto paranojikų nesveikos minties padariniai – tai šiandien esate dinozauras.
O jeigu jie yra, tai iš kur jie ir kokie jų tikslai? Mokslas bandė atsakyti į beveik visus šiuolaikinio žmogaus klausimus ir išspręsti visas jo problemas. Maras? Išgydysim! Aplink tamsu? Išrasim elektrą! Negaliu nuvykti kitur? Nusiųsim SMS žinutę! Per paskutinius du šimtmečius atrasta daugiau nei per likusią žmonijos istoriją. Kai kurie uždaviniai ir problemos išnyko kartu su mūsų protėviais. Tačiau kartu užmiršome, kad didžiąją laiko dalį žmonija neturėjo jokių šiuolaikinių technologijų.


Bet mes turėjome Sutvėrėją! Šiuolaikinė civilizacija pritaiko tiek daug "savų" sprendimų, kad pamiršome, kad "mūsų" technologijos iš tikro visai nebuvo mūsų. Leidome mokslui pakeisti Dievą. Mūsų mintijimą galima nusakyti posakiu "deus ex machina" – Dievas mašinoje. Tad nieko keista, kad susidūrę su nežinomu reiškiniu, ieškome "mokslinio paaiškinimo". Nesusimąstome, kad yra dalykų, kurių paaiškinti jis negali. Viskas, ką mokslas gali pasiūlyti, tėra mokslinė fantastika.

Mes ne vieni... sako astronautas

Buvęs JAV astronautas Edgaras Mičelas, 1971 m. „Apollo-14" laivu lankęsis Mėnulyje, įsitikinęs - ateiviai egzistuoja ir, dar daugiau, apie tai žino JAV vyriausybė, tačiau tai slepia. Tai jis pareiškė CNN ir paragino Baraką Obamą atskleisti, ką žino JAV. E. Mičelas užaugo Rozvele (Naujosios Meksikos valstijoje), kur, atseit, 1947 m. sudužo NSO su ateiviais. E. Mičelas sako, kad buvo daroma viskas, kad tai būtų nuslėpta.

NSO pėdsakas

Neabejotinai kažkas vyksta. Kasdien pasirodo nauji pranešimai apie keistas šviesas danguje, pagrobtuosius, straipsniai laikraščiuose ir žurnaluose, pokalbiai TV ir radijo laidose. 50 % apklaustųjų tiki, kad JAV vyriausybė turi "įrodymus' apie ateivius, ir tiek pat, kad ji regėjo juos.

Frazė "Mes nesam vieniši..." išsiveržė iš mokslinės fantastikos puslapių - ir tuo dabar arba atskirai ar kolektyviai - tikime. Nepaprastas knygų ir laidų apie keliones į žvaigždes ir svetimuosius populiarumas verčia aiškintis: "Kokia jų kilmė ir tikslas?"

O gal vyriausybė tik plauna mums smegenis ruošdama susitikimui?

Buvo laikyta, kad mokslas gali paaiškinti bet ką. Šių dienų minties nuostatas galime įvertinti kaip deus ex machina - "Dievas mašinoje". Tad neaiškiems reiškiniams tikimės "moksliško paaiškinimo"...

Didžioji Britanija išslaptino dokumentus apie NSO


Didžiosios Britanijos gynybos ministerija paviešino dalį dokumentų apie žmonių kontaktus su neatpažintais skraidančiais objektais (NSO).

Tarp išslaptintų dokumentų yra ataskaita apie trikampį NSO, kurį laiką sklandžiusį virš žemės ir staigiai išskridusį 800 km per valandą greičiu. Archyvuose taip pat užfiksuota istorija apie moterį, virš Norvičo miesto mačiusią šviečiantį sferos formos objektą, o prieš tai susitikusią su vyriškiu, kuris prisistatė ateiviu. Pastarasis neva norėjo užmegzti draugiškus ryšius su žemiečiais.

1992 m. du Londono Hitrou oro uosto dispečeriai pranešė, kad vieną rytą danguje matė tamsų bumerango formos objektą. Šis kurį laiką nejudėjo, po to staigiai dingo. Kelios savaitės iki tol panašų objektą su signalinėmis šviesomis matė Linkolnšyro grafystės gyventojai.

Kai kurie Gynybos ministerijos dokumentuose užfiksuoti kontaktai su NSO turi logišką paaiškinimą. 1990 m. Didžiosios Britanijos karo pajėgų pilotai pranešė, kad virš Vokietijos juos aplenkė milžiniškas NSO. Vėliau paaiškėjo, kad tai buvo sovietinės raketos, nugabenusios į orbitą palydovą, degančios nuolaužos.

Pranešimai apie NSO pasipylė ir 1993 m. kovo 31 d., kai viršutiniuose atmosferos sluoksniuose degė rusiškas serijos „Kosmos“ palydovas.

Panašus:


1 2 3 4 5 6
Buvęs     Sekantis

© Copyright 2008-2012 www.lpi.lt


SEO paslaugos, Tinklapių optimizavimas, Svetainių kūrimas, SEO
www.InternetSolutions.lt
Kontekstinės Reklamos Tinklas, Reklama už paspaudimus
www.STARADS.lt

RSS FEED, RSS, POST RSS FEED,
www.postrss.com
SERP Checker, Keyword Rank Checker, SERP,
www.serpranks.com